Korbička MUTSY Evo Urban Nomad 2018 > varianta Light grey

MUTSY
SKLADEM
CENA 4.130,00 Kč
kus
Kompaktní a jednoduchý kočárek Mutsy Evo si vás získá díky svému osobitému designu a praktičnosti.
Vyberte si barvu podvozku a vytvořte dokonalou kombinaci spolu s korbičkou, sportovním sezením a doplňky v jednom z 11 barevných provedení. Spolu s kompatibilní autosedačkou si zvolíte trojkombinaci na míru pro vás.
Mutsy Evo je kočárek stvořený pro maminky a tatínky, kteří rádi volí jednoduchost před luxusem. Přesto překvapí svou propracovaností a skvělým designem. Stabilní hliníkový rám je vybaven pěnovými kolečky a váží pouhých 8,2 kg. Díky tomu je kočárek velmi snadno ovladatelný.
Předností kočárku je plně nastavitelné sportovní sezení, které se maximálně přizpůsobí vašemu dítěti. Sezení lze na rám umístit jak po směru, tak i proti směru jízdy a při skládání kočárku ho můžete na rámu ponechat. Po složení se kočárek bez problému vejde do kufru každého automobilu.

Kolekce Mutsy Urban Nomad
Milujete život ve městě a neustále změny, které jsou s ním spojené? Pak je pro vás kolekce Urban Nomad jako stvořená. Barvy v této kolekci zdůrazňují flexibilitu a přizpůsobivost kočárku, bez kterých se ve městském prostředí neobejdete. Sezení a korbičku v této kolekci si můžete vybrat v tmavě šedé barvě Urban Nomad Dark Grey, ve světle šedé barvě Urban Nomad Light Grey nebo v tmavě modrých barvách Urban Nomad Atlantic Blue nebo Deep Navy.

Korbička Mutsy Evo Urban Nomad.
od narození do 6 měsíců
od 0 do 9 kg

Vlastnosti:
korbičku lze používat od narození do 6 měsíců nebo 9 kg
prostorná a pohodlná korbička
sklápěcí sluneční stříška s ventilací v zadní části
pohodlná a prodyšná matrace bez přítomnosti PAH (polyaromatických uhlovodíků)
luxusní a moderní design

Specifikace:
hmotnost korbičky: 4,7 kg
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné