Monitor pohybu dítěte Snuza HERO MD

SNUZA
SKLADEM
CENA 3.290,00 Kč
kus
Rodiče zažívají největší úzkost, když jejich novorozeně přijde domů poprvé. Probouzíte se každých 10 až 15 minut během noci a kontrolujete své dítě či je v pořádku? Inovativní Snuza Hero MD monitor na plenku Vám dává jistotu, když ji nejvíce potřebujete. Snuza je předním výrobcem přenosných dětských monitorů, které zajistí klid pro unavené a ustarané rodiče. Baby monitor na plenu je praktické a moudré zařízení, které monitoruje pohyb bříška vašeho děťátka. Pokud se bříško Vašeho dítěte nepohnulo během 15 sekund, upozorní Vás hlasitým alarmem.

- zaznamenává i ten nejmenší pohyb bříška vašeho děťátka
- jednoduše se připne na plenu pomocí malého klipu
- zvukový a světelný alarm
- hlasitý alarm (85 dB)
- stimulující vibrace při zástavě dechu
- pokud během 15 sekund monitor nezaregistruje pohyb bříška, tak vibracemi povzbudí dítě, aby znovu dýchalo
- po třech událostech s vibracemi / záchvaty vás varování upozorní, že dýchání se zastavilo 15 sekund při třech příležitostech
- pokud se zjistí další 5 sekund bez dýchání, ozve se ostrý zvuk
- díky své kompaktnosti můžete mít monitor stále při ruce
- na použití není třeba žádný kabel ani podložky, přístroj funguje pouze na baterii
- možnost vyměnit baterii uživatelem
- baterie: 3.0V, CR2
- pomůcka pro péči o dítě, není to zdravotnická pomůcka. Neslouží k určení diagnózy.
- upozornění: Snímač pro snímání pohybů není umístěn v klipu na uchycení, ale na špičce přístroje. Takové umístění více vyhovuje dětskému bříšku a předchází falešným poplachům.
- monitor dechu dítěte v kategorii zdravotnických prostředků třídy IIb
- v ceně je krabička pro pohodlné a bezpečné přenášení přístroje

Produkty Snuza vyhrávají soutěž Across the Board
Jsme hrdí, že vám můžeme oznámit, že ai Snuza Pico a Hero MD bolí nedávno oceněné produktovými cenami. Oba monitory nepřetržitě prokazují svou hodnotu rodičům. Usnadňují jim život a davají jim trochu klidu během spánku.
Snuza Hero MD - vyhrál zlato
Jsme velmi hrdí na našeho malého hrdinu Snuza Hero MD, protože i nadále dokazuje hodnotu, kterou má jako lékařský certifikovaný monitor. Snuza Hero MD získal další velkou cenu, tentokrát si odnesl zlato za "Nejinovativnější pro rodiče" v oceněních Mumii Best Baby and Toddler Gear 2017.
Všechna ocenění a recenze rodičů se odehrály živě na adrese www.mumii.co.uk dne 1. září 2017 a pokrývají jejich sociální platformy (@MumiiUK). Všechny výsledky budou zahrnuty v jejich každoročním časopise Best Baby & Toddler Gear - distribuován očekávajícím a novým rodičům.
Monitor Snuza Hero MD byl finalistou i v soutěži "Made for Mums", což je velmi prestižní ocenění ve Spojeném království.
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné