Autosedačka Britax romer Kidfix SL SICT Black > varianta Fire red

BRITAX ROMER
SKLADEM
CENA 4.290,00 Kč
kus
Bezpečí ze všech stran

3.5 let - 12 let | 15 - 36 kg

15 - 36 kg
Přeskočit na konec galerie s obrázky
Přeskočit na začátek galerie s obrázky
Podrobnosti

Věřte, že z moderní autosedačky KIDFIX SL SICT bude mít radost celá rodina! Dítěti zajistí pohodlí a vysokou ochranu proti bočnímu nárazu, a to díky vysokému opěradlu a hluboce polstrovaným a měkkým bočnicím. Vám ulehčí život svým důmyslným systémem instalace a ostatním spolucestujícím ve voze poskytne více prostoru.

Propracovaný systém ochrany proti bočnímu nárazu
Autosedačka má nejen nastavitelnou ergonomickou opěrku hlavy, ale díky technologii SICT a hluboce polstrovaným, měkkým bočnicím vyniká výjimečnou úrovní ochrany dítěte od hlavy až ke kyčlím, a to i v případě bočního nárazu. Vy se tak můžete spolehnout a být v klidu a v pohodě.

Snadná instalace a nekonečné pohodlí pro vaše rostoucí dítě
Autosedačka se do auta instaluje jednoduše pomocí jeho kotevních bodů ISOFIX a zůstává dokonale upevněna na místě i poté, co dítě z auta vyjmete. Díky měkkým západkám ISOFIT pro individuální připojení je jejich nalezení a připojení kotevních bodů mnohem snazší.

Když změníte výšku hlavové opěrky, vodítka bezpečnostního pásu se automaticky přizpůsobí a garantují umístění bezpečnostního pásu vždy ve správné poloze – vhodné pro vaše dítě. Jak dítě roste a jeho ramena se stávají širší, opěradlo ve tvaru V se tomu přizpůsobí a zajistí pohodlí po celou dobu používání.

Sedačka KIDFIX SL SICT se snadno udržuje v čistotě, aby vypadala stále jako nová. Její polstrovaný a lehce omyvatelný potah se v případě potřeby může jednoduše sejmout a vyprat.

Rozměry (V x Š x H)
67–85 x 51 x 38 cm

Váha výrobku
6.7 kg
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné