Maggio - 10 - kočárek

Kód: 8595671807918
Neohodnoceno
Značka: Maggio
15 470 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinovaný dětský kočárek Camarelo Maggio splňuje náročné požadavky rodičů, při výběru toho nejlepšího kočárku pro své nejmenší. Naprosto jedinečné zpracování s vyleštěným designem. K objednávce dětského kočárku od nás získáte dárečky i poštovné zdarma.


Dětský  kočárek Camarelo Maggio je novinka od firmy Camarelo s možností nasazení dětské autosedačky, hluboké korby a sportovní části po i proti směru jízdy. Kombinovaný dětský kočárek Camarelo Maggio je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, vyznačuje se velmi moderním designem a bohatým vybavením. Dětský kočárek Camarelo Maggio obsahuje hlubokou korbičku, sportovní část a umožňuje nasazení autosedačky na konstrukci. Hluboká korbička je vhodná od prvních dnů života dítěte do 6 měsíců, sportovní část pak od 6 měsíců do 3 let dítěte.


Kombinovaný dětský kočárek Camarelo MAGGIO odráží znalost aktuálních barevných trendů a nejnovějších technologií, kombinuje vysokou kvalitu, funkčnost a moderní design. Obzvlášť pozoruhodný je elegantní hluboká korba s fintou prostorového designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované kočárky
Hluboká vanička: 4,6 kg
Hmotnost samostatné konstrukce: 5,2 kg
Hmotnost sportovní části: 4,7 kg
Lze přizpůsobit autosedačku: Ne
Odpružení: Ano
Počet dětí: 1
Rozměr sportovní část: 100 cm / 30 cm
Rozměry vanička: 86 cm / 38 cm
Záruka: 24 měsíců