Neso - 02 - kočárek

Kód: 8595671804245
Neohodnoceno
Značka: Neso
13 650 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinovaný dětský kočárek Camarelo Neso splňuje náročné požadavky rodičů, při výběru toho nejlepšího kočárku pro své nejmenší. K objednávce dětského kočárku od nás získáte dárečky i poštovné zdarma.


Dětský  kočárek Camarelo Neso je novinka od firmy Camarelo s možností nasazení dětské autosedačky, hluboké korby a sportovní části po i proti směru jízdy. Kombinovaný dětský kočárek Camarelo Neso je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, vyznačuje se velmi moderním designem a bohatým vybavením.  Dětský kočárek Camarelo Neso obsahuje hlubokou korbičku, sportovní část a umožňuje nasazení autosedačky na konstrukci. Hluboká korbička je vhodná od prvních dnů života dítěte do 6 měsíců, sportovní část pak od 6 měsíců do 3 let dítěte.


Kombinovaný dětský kočárek se vyznačuje velmi zajímavým vzhledem, zajímavými barvami a - což je velmi důležité - zvláštní důraz na bezpečnost. Charakteristickým rysem tohoto modelu mezi ostatními produkty nabízenými v nabídce Camarelo je černá nebo grafitová hliníková konstrukce.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované kočárky
Aretace předních kol: Ano
Hluboká vanička: 4,6 kg
Hmotnost samostatné konstrukce: 5,2 kg
Hmotnost sportovní části: 4,7 kg
Lze přizpůsobit autosedačku: Ano
Odpružení: Ano
Počet dětí: 1
Počet kol: 4
Průměr předních kol: 10''
Průměr zadních kol: 12'
Rozměry vanička: 86 cm / 38 cm
Typ: Kombinovaný
Typ koleček: Nafukovací
Záruka: 24 měsíců